Karavan Kampları

Türkiye’nin bir çok yeri karavan kampı için uygundur.
Karavan kampı tüm mevsimlerde yapılabileceği için istenen bir zamanda istenen bir rota için tatil planınızı yapabilirsiniz. Karavan kampı yapmak çadır kampına göre çok daha pratiktir.
Doğanın içinde ve özgür bir tatil yapabilirsiniz.

  • adacundakamping
  • akyakaormankampi
  • azmakbasikamping
  • gargarakamping
  • kaskamping
  • önderkamping
  • css image gallery
  • tepekamping
Karavan1 Karavan2 Karavan3 Karavan4 Karavan5 Karavan6 Karavan7 Karavan8
jquery slideshow by WOWSlider.com v9.0

Azmakbaşı Camping - Mugla

Akbük’te gölün kenarında bulunan kamp yeri karavancılara çok fazla imkan sağlamaktadır. Kamp alanı güvenli ve oldukça rahat bir karavan kamp noktasıdır.

Akyaka Orman Kampı – Mugla

Akyaka Orman Kampı denize sıfırdır ve ormanlık alanıyla sakin, huzurlu, Muğla sıcağında ağaçların serinliğinde bir tatil imkanı sunar. Ormanlık alanıyla. Kamp alanında 8 koy bulunmaktadır ve bütün koylarda denize girebilirsiniz.

Kas Camping – Antalya

Kas Camping, merkeze çok yakın olması ve çadır ile bungalov tatili de sunması açısından en çok tercih edilen amp alanlarından biridir. Denize sıfır kamp alanı zeytin ağaçlarının arasındadır. Kampçılar için gerekli tüm temel ihtiyaçlar tesiste mevcuttur..

Gargara Kamp – Asos

Kaz Dağları’nın eteğinde Küçükkuyu-Assos sahil yolu üzerinde ve denize sıfır oksijen deposu bir alandır. Karavanınızla gittiğinizde de açık mutfaktan yararlanabilir veya ücret ödeyerek restorantlarını kullanabilirsiniz.

Ada Camping – Cunda

Ada Camping; Cunda Adası’nın Midilli’ye bakan kısmındadır ve Cunda merkeze 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır kamp alanında kampçıların tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Orman içerisinde huzurlu bir karavan kampı olanağı sunar.

Salda Gölü – Burdur

Türkiye’nin en güzel kamp alanlarından birisi olan Salda Gölü’nün hemen hemen tüm çevresinde karavan kampı yapılabilmektedir. Ancak bu sene ve sonrasında Türkiye’nin Maldivler’i Salda Gölü’nde kamp yapmaya gitmeden önce araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bildiğiniz gibi Salda Gölünde bazı dönüşümler planlandığından ötürü kamp imkanı belirsizliği devam ediyor.

Önder Camping - Kusadası

Kuşadası yat limanının karşısında yer alan kamp alanı şehrin merkezinde bulunmaktadır. Kamp alanı içinde ücretsiz kullanabileceğiniz bir havuz bulunur.

Tepe Camping-Mugla

Tepe Camping, Muğla’nın Fethiye ilçesindedir. Fethiye merkezine 9 km, denize ise 150 metre uzaklıktadır. Kamp alanı tepede bulunmaktadır. Arazi meyve ağaçlarıyla kaplıdır. Kamp alanı karavan ve çadır kampı için çok uygundur.